سه‌شنبه, 26 تير 1397
رو عنوان : رئیس شورای شهر گناوه:
عنوان : تكریم ارباب رجوع و پاسخگویی به شهروندان باید مهمترین اولویت شهرداری باشد
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ 
رئیس شورای اسلامی گناوه در آئین معارفه شهردار در جمع پرسنل شهرداری گفت: لزوم تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی مناسب به شهروندان از مهمترین دلایل ما برای انتخاب مهندس احمدی بوده و انتظار داریم این مهم سرلوحه فعالیت ها قرار گیرد.
روح اله ملک زاده افزود: توسعه فرهنگی و اجتماعی باید در کنار توسعه عمرانی مدنظر شهرداری قرار گیرد.
وی خاطرنشان کرد: متاسفانه طی سال های اخیر برخی اختلافات در مجموعه شهرداری به روند توسعه شهر لطمه زده که امیدواریم با مدیریت توانمند مهندس احمدی از این پس شاهد این اتفاقات نباشیم.
ملک زاده، همدلی شورا و شهردار را رضایت بخش توصیف کرد و گفت: ما قاطعانه از شهردار جدید حمایت می کنیم و در کنار این همکاری انتظار داریم خواسته ها و نیازهای قانونی مردم در شهرداری مدنظر قرار گیرد.
رئیس شورای شهر گناوه بر لزوم توجه بیشتر به معیشت پرسنل شهرداری تاکید کرد و گفت: بزودی تعاونی مسکن کارکنان راه اندازی و با حمایت شهردار محترم فعال خواهد شد تا یکی از دغدغه های مهم کارکنان این نهاد خدمت رسان برطرف شود.
ملک زاده خاطرنشان ساخت: در کنار حمایت جدی از پرسنل، انتظار داریم تعامل و همکاری کارکنان شهرداری با اعضای شورا در جهت توسعه و پیشرفت شهر، جدی و مستمر باشد.
وی در پایان از خدمات مهندس حسن زاده(شهردار سابق) و محمدرضا حسینی زاده(سرپرست شهرداری) قدردانی نمود و گفت: انتظار می رود پرسنل شهرداری با شهردار جدید همکاری کامل نموده و در مسیر حل مشکلات شهر، پویاتر از گذشته گام بردارند.


بازگشت                   
 

پورتال شهرداری بندر گناوه

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0