شنبه, 26 اسفند 1396
عنوان : اجرای طرح جلوگیری از ورود فاضلاب خانگی به ساحل گناوه
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ 

اجرای طرح جلوگیری از ورود فاضلاب خانگی به ساحل گناوه

گناوه-ایرنا- شهردار بندرگناوه گفت:به منظور جلوگیری از ورود فاضلاب های خانگی به دریا و ساحل این بندر دریچه های متحرک در مسیر کانال های دفع فاضلاب سطحی نصب شده است.

ماشاالله احمدی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این دریچه ها در 2 مسیر عمده خروجی فاضلاب به ساحل قرار گرفته است. 
وی اظهارکرد: برنامه ریزی برای نصب دریچه های متحرک جلوگیری از فاضلاب در دیگر نقاط ساحل در دستور کار است که براساس برنامه زمان بندی اجرا می شود.
شهردار گناوه گفت: ساحل این بندر از جاذبه های گردشگری این شهرستان است که در سال هموطنان زیادی از این نقطه دیدن و استراحت می کنند و نباید دچار مسایل زیست محیطی شود.
وی از همشهریانی که انشعاب فاضلاب خریداری و تاکنون نسبت به اتصال به شبکه اقدام نکرده اند، خواست به منظور حفظ پاکیزگی شهر از جمله ساحل پیشقدم شوند.
سرازیرشدن فاضلاب های خانگی و شهری به ساحل گناوه وضعیت سلامت این مناطق را که پرجاذبه ترین محل برای تفرجگاه است، متعفن کرده و باعث رنجش خاطر مردم و هموطنان شده است.
بندر گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد که ساحل آن از سواحل زیبا و منحربفرد در کشور و از نقاط گردشگرپذیر و تفرجگاهی این شهرستان در استان بوشهر است.
6164/6043**
بازگشت                   
 

پورتال شهرداری بندر گناوه

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0