چهارشنبه, 30 آبان 1397
عنوان : روح‌الله ملك زاده رئیس شورای شهر گناوه در اولین روز از نوروز ۹۷
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۱/۰۱ 
روح‌الله ملک زاده رئیس شورای شهر گناوه در اولین روز از نوروز ۹۷ گفت: شهر توریستی تفریحی گناوه با ساحل ماسه ای زیبا و بازار تجاری پر رونق هر ساله شاهد حضور میلیونی هموطنان و گردشگران از سراسر ایران عزیز است و ما در شورای شهر و شهرداری تمامی تلاش خود را برای پذیرایی و استقبال از آنها انجام خواهیم داد.
 وی افزود: شهر گناوه در ایام نوروز با ورود جمعیتی عظیم روبرو است و چندین برابر جمعیت شهر گناوه روزانه وارد این شهر می شوند و قطعاً کمبودهایی همیشه وجود دارد و ما به کمک همشهریان دلسوز سعی می‌کنیم که این کمبودها را به حداقل برسانیم.
 رئیس شورای شهر گناوه اظهار داشت: تاکید کرده ایم مال‌الاجاره های عمده مانند پارکینگ ها به صورت مزایده واگذار شود و در ایام نوروز و بعد از تعطیلات عملکرد شهرداری مورد بررسی قرار خواهد گرفت. روح الله ملکزاده تصریح کرد: در ایام نوروز اتوبوس توریستی برای جا به جایی گردشگران و بازدید از اماکن تاریخی, کارگاه های صنایع دستی, روستاهای توریستی ماسه ای, ناوگان حمل و نقل و تیم تاسیسات با تمامی امکانات آماده خدمت رسانی هستند.
 ایشان اضافه کرد: هر ساله مهمترین دغدغه گردشگران و مسافران سرویس‌های بهداشتی بوده که در نوروز امسال حدود چهل چشمه در مرکز شهر ایجاد شده و در تمامی نقاط ساحل سرویس های سیار و دائمی برقرار است و تاکید بر تعمیر و نگهداری آنها شده است تا مشکلی در این ایام برای مسافران و گردشگران وجود نداشته باشد.
بازگشت                   
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0