شنبه, 4 اسفند 1397
عنوان : استاندار بوشهر توسعه زیرساخت‌های گردشگری شهرستان گناوه ضروری است
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ 
استاندار بوشهر با اشاره به ظرفیت بالای شهرستان گناوه در زمینه گردشگری گفت: توسعه زیرساخت‌های گردشگری شهرستان گناوه در دستور کار است.
 عبدالکریم گراوند عصر پنجشنبه در بازدید از زیرساخت‌های گردشگری گناوه اظهار داشت: شهرستان گناوه هر ساله میزبان خیلی عظیم مسافران نوروزی است که امسال نیز شاهد حضور گسترده گردشگران خواهیم بود.


وی خواستار ایجاد امکانات مناسب در شهرستان گناوه به منظور میزبانی مناسب از سفرهای نوروزی شد و اضافه کرد: باید تلاش شود که با برنامه‌ریزی و تلاش مناسب، خدمات خوبی به مسافران ارائه شود.


استاندار بوشهر به ظرفیت‌ها و جذابیت‌های ویژه گردشگری در شهرستان گناوه اشاره کرد و ادامه داد: توسعه زیرساخت‌های گردشگری شهرستان گناوه در دستور کار است.


وی یکی از مهمترین نقاط هدف گردشگری استان بوشهر را شهرستان گناوه عنوان کرد و افزود: یکی از برنامه‌های مهم در گناوه، اجرای طرح پل خورگردشگری است که باید تلاش شود تا در سریع‌ترین زمان تکمیل شود.


گراوند با اشاره به اختصاص ۳۵ میلیارد ریال برای اجرای پل خور گردشگری گناوه افزود: بیش از ۲۰ میلیارد ریال از این اعتبار تاکنون تخصیص یافته و پرداخت شده است که باید پروژه در موعد مقرر تکمیل شود.


وی با اشاره به نام‌گذاری امسال به نام «حمایت ازکالای ایرانی» تاکید کرد: همه اقشار باید برای تحقق این شعار تلاش کنند و همچنین افزایش کیفیت تولیدات داخلی نیز باید در دستور کار باشد.بازگشت                   
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0