عنوان : شهرداری گناوه سه بیلبورد برای تبلیغات كاندیداها در این شهر فراهم كرد
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ 
ساعت : ۱۰:۲۳:۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مسئول روابط عمومی شهرداری بندرگناوه روزجمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شهرداری از شروع آغاز رسمی تبلیغات کاندیداهای این دوره مجلس شورای اسلامی نسبت به اختصاص سه بیلبورد در نقاط مهم و پرتردد شهر واقع در چهار راه شهرداری، بازار روز و خیابان ساحلی اقدام کرده‌است.

امرالله حاجب افزود: حامیان و ستادهای نامزدهای انتخاباتی برای استفاده تبلیغاتی از بیلبوردها باید شرایط و نکاتی را که الزامی است، رعایت کنند. 

وی گفت: هر کاندید  فقط مجاز به چسپاندن یک پوستر در قطع ۵۰*۷۵ با جنس بنر روی هر کدام از بیلبوردها است و  درصورت وجود فضای آزاد تا دوشنبه ۲۸ بهمن  چسپاندن بنر دوم بلامانع است.
مسئول روابط عمومی شهرداری بندرگناوه افزود: برای جلوگیری از تخریب مبلمان شهری، چسپاندن هرگونه آثار تبلیغاتی روی در و دیوارها، تابلوهای راهنمای شهری و المان در سطح شهر ممنوع است.

وی یادآورشد: تمامی ستادهای انتخاباتی باید پنج روز پس از برگزاری انتخابات نسبت به جمع‌آوری همه آثار تبلیغاتی مجاز خود از سطح شهر اقدام کنند.

استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی دارای چهار کرسی نمایندگی است که یک کرسی آن حوزه  بوشهر ، گناوه و دیلم است.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0