/  3
عنوان : بازار ماهی‌ و تره‌بار گناوه ضدعفونی شد
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ 
ساعت : ۱۱:۳۴:۱۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مسئول روابط عمومی شهرداری بندرگناوه اظهارداشت: باتوجه به اینکه بازار ماهی این شهر از مکان‌های شلوغ و پرتردد به‌شمار می‌آید و روزانه شمار زیادی از مردم و همچنین گردشگران و مسافران برای خرید ماهی به این نقطه مراجعه می‌کنند، شست‌وشو و ضدعفونی کردن آن ضروری بود که با همکاری شبکه بهداشت و درمان انجام شد.

امرالله حاجب افزود: ضدعفونی کردن ترمینال مسافربری، تاکسی‌های درون و برون شهری، سرویس‌های بهداشتی عمومی و  اتوبوس‌های شهرداری با همکاری اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای از دیگر فعالیت‌های شهرداری در این راستا بوده است.

وی اظهار کرد: آموزش و اطلاع رسانی به شهروندان با نصب بنر در شهر و انتشار در فضای مجازی، جلوگیری از فعالیت فلافل و اغذیه فروش‌ها و دستفروشی در سایت تجاری، تعطیلی کمپینگ خلیج فارس و  اختصاص گشت ویژه نیز از جمله دیگر اقدام‌های شهرداری گناوه است

مسئول روابط عمومی شهرداری گناوه گفت:  گشت ویژه شهرداری درصورت مشاهده مسافران و گردشگران در شهر به شبکه بهداشت  و درمان اطلاع می‌دهد تا تست‌های اولیه از آنان انجام و در صورت مشاهده موارد مشکوک به مراکز درمانی هدایت شوند.

وی خاطرنشان کرد: فعالیت‌های شهرداری گناوه تا پایان آماده باش مربوط به ویروس کرونا به‌ صورت پیوسته ادامه دارد.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0